Zatvoriť

Veľká noc v Bratislave

Veľkú noc, podobne ako Vianoce, oslavuje takmer celý svet. Či už ako sviatky príchodu jari, alebo v spojitosti s ukrižovaním a zmŕtvychvstaním.

Tiež sa nám naskytá možnosť stráviť 4 voľné dni a využiť ich na spoznávanie nových miest. Využite aj Vy túto možnosť a navštívte Bratislavu, ktorá v tomto období ponúka mnoho možností na využitie voľného času.

Veľkonočné trhy

Na Veľkonočných trhom sa môžete tešiť na ľudové remeslá, tvorivé dielne pre deti i dospelých, bohatú ponuku veľkonočných suvenírov a výrobkov z majoliky a vaše chuťové poháriky potešia bratislavské rožky, štrúdľa, syrové špeciality, lokše, jedlá z diviny, slovenské vína a ešte omnoho viac.

Veľkonočné trhy sa budú konať na Primaciálnom námestí v termíne od 10. do 13. apríla 2020.

Bratislavská ZOO

Začiatok nového roka 2020 prial mláďatkám v ZOO viac ako ten minuloročný a hneď v januári do zvieracej rodinky pribudlo niekoľko prírastkov. Tešiť sa môžeme z mláďatiek dikdika Kirkovho, oryxa arabského, lamy krotkej, labute čiernej, ale aj kengury červenej.

ZOO je otvorená aj počas Veľkej noci a tak máte možnosť potešiť aj svoje ratolesti. Prechádzku v ZOO môžete zakončiť cestou do minulosti a navštíviť tak DINOPARK, ktorý je otvorený denne už od 1.4.2020.

Veľkonočné prehliadky

Viete aké poklady skrýva Primaciálny palác alebo prečo je na veži Dómu sv. Martina osadená namiesto kríža koruna? Viac sa dozviete počas prehliadky mesta v slovenskom, anglickom alebo nemeckom jazyku (v prípade dostupnosti sprievodcu aj v inom jazyku pre min. 2 osoby).

Pešia prehliada začína každý deň o 14:00 v priestoroch Bratislavského informačného centra.

Zvýhodnený pobyt v Bratislave

Bratislava ponúka širokú škálu ubytovacích zariadení. Ak hľadáte miesto v pešej dostupnosti Starého mesta, ale predsa len v jeho pokojnejšej časti, pozrite si aktuálnu ponuku zvýhodnených pobytov v hoteli Saffron. Pri rezervácií minimálne 2 a viac nocí získate dodatočnú zľavu -15% z ceny ubytovania.

V cene ubytovania máte automaticky započítané aj bufetové raňajky. Hotel Saffron ponúka výbornú dostupnosť, či už prícestujete vlakom, autobusom či lietadlom. Takisto máte možnosť pohodlne zaparkovať na hotelovom platenom parkovisku a nestrácať tak čas hľadaním voľného miesta.

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM