Zatvoriť

Reštaurácia

Hotelová reštaurácia s kapacitou 140 miest na sedenie sa sústreďuje predovšetkým na čerstvosť surovín a sezónne suroviny. Team našich kuchárov je pripravený vyjsť v ústrety vašim požiadavkám - bezlepková, vegetariánska, vegánska či bezlaktózová strava je pre nás samozrejmosťou. 

Je vhodným miestom pre posedenie s obchodnými partnermi, či vychutnanie si príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou. Po prepojení reštaurácie s Banquetovou miestnosťou vzniká kompaktný priestor na zorganizovanie  narodeninovej oslavy alebo firemného večierku. Samozrejmosťou je klimatizácia, Wi-Fi pripojenie ako aj denné svetlo.

Ku konferenciám a eventom sme pripravili pestrú ponuku servírovaných menu, bufetových stolov, rovnako ako aj coffee breakov. Našu kompletnú ponuku Vám radi zašleme na vyžiadanie.

V cene ubytovania majú hostia bufetové raňajky, kde nájdu bohatý výber z teplého a studeného bufetu, plnoautomatický kávovar na prípravu kávy. Hlavnou prednosťou hotelových raňajok sú priamo v hoteli pripravované sladké raňajky - každý deň pripravujeme čerstvú štrúdľu, perník či bábovku. Radi privítame počas raňajok aj neubytovaných hostí, ktorí si nájdu chvíľu času na príjemné a kvalitné raňajky. Cena za raňajky pre neubytovaných hostí je 13,50€. 


Otváracie hodiny reštaurácia:
Reštaurácia je počas dňa do odvolania zatvorená.

Raňajky podávame v čase:
Pondelok - Piatok      6:30 - 10:00
Sobota - Nedeľa        7:00 - 10:30

Rezervácie stolov radi príjmeme na telefónnom čísle: +421 (2) 212 99 301

 

 

Lobby bar

Lobby bar pri recepcii hotela poskytuje útulné priestory na pracovné stretnutie. V našom nápojovom lístku nájdete osvedčenú klasiku - nealko nápoje, čerstvé džúsy, kávové špeciality ako aj alkoholické nápoje.
 

Otváracie hodiny lobby bar:
Pondelok - Piatok      10:30 - 18:00
Sobota - Nedeľa         11:00 - 18:00

 


Rezervácie stolov radi príjmeme na telefónnom čísle: +421 (2) 212 99 301

Na základe Vyhlášky ÚVZ SR č. 240 zo dňa 12.8.2021 Hotel Saffron umožňuje vstup do priestorov prevádzky výlučne osobám v režime OTP.

Pri ubytovaní je výnimkou krátkodobé ubytovanie v súvislosti s výkonom práce a za účelom návštevy zdravotníckeho zariadenia.

Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM