Zatvoriť

Reštaurácia

Hotelová reštaurácia s kapacitou 140 miest na sedenie sa sústreďuje predovšetkým na čerstvosť surovín a sezónne suroviny. Team našich kuchárov je pripravený vyjsť v ústrety vašim požiadavkám - bezlepková, vegetariánska, vegánska či bezlaktózová strava je pre nás samozrejmosťou. 

Je vhodným miestom pre posedenie s obchodnými partnermi, či vychutnanie si príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou. Po prepojení reštaurácie s Banquetovou miestnosťou vzniká kompaktný priestor na zorganizovanie  narodeninovej oslavy alebo firemného večierku. Samozrejmosťou je klimatizácia, Wi-Fi pripojenie ako aj denné svetlo.

Ku konferenciám a eventom sme pripravili pestrú ponuku servírovaných menu, bufetových stolov, rovnako ako aj coffee breakov. Našu kompletnú ponuku Vám radi zašleme na vyžiadanie.

V cene ubytovania majú hostia bufetové raňajky, kde nájdu bohatý výber z teplého a studeného bufetu, plnoautomatický kávovar na prípravu kávy. Hlavnou prednosťou hotelových raňajok sú priamo v hoteli pripravované sladké raňajky - každý deň pripravujeme čerstvú štrúdľu, perník či bábovku. Radi privítame počas raňajok aj neubytovaných hostí, ktorí si nájdu chvíľu času na príjemné a kvalitné raňajky. Cena za raňajky pre neubytovaných hostí je 13,50€. 


Otváracie hodiny reštaurácia:
Reštaurácia je počas dňa do odvolania zatvorená.

Raňajky podávame v reštaurácii v čase:
Pondelok - Piatok      6:30 - 10:00
Sobota - Nedeľa        7:00 - 10:30

 

 

Lobby bar

Lobby bar pri recepcii hotela poskytuje útulné priestory na pracovné stretnutie. V našom nápojovom lístku nájdete osvedčenú klasiku - nealko nápoje, čerstvé džúsy, kávové špeciality ako aj alkoholické nápoje.
 

Otváracie hodiny lobby bar:
Pondelok - Piatok      9:00 - 20:00
Sobota - Nedeľa        12:00 - 20:00

 


Rezervácie stolov radi príjmeme na telefónnom čísle: +421 (2) 212 99 301

Vianočná večera

Rezervujte si pobyt počas Vianoc aj so štedrovečernou večerou!

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím