Zatvoriť

Stužková - často kladené otázky

Platí sa prenájom, koľko?
Prenájom je už zahrnutý v sume na osobu za vybraný balíček.


Sme veľká trieda. Koľko hostí sa k Vám zmestí?
Do hlavnej sály na prízemie sa pohodlne usadí 150 hostí. Sála má balkón, ktorý poskytuje miesto pre ďalších hostí. Spolu vieme zabezpečiť stužkovú pre 200 hostí.


Čo zahŕňa prenájom - šatňu, čašníkov? Ak to nezahŕňa, koľko sa za to platí?
V cene balíčka je zahrnutý prenájom sály od cca 15.00 – 01.00, za každých ďalších začatých 30 minút sa účtuje 90,00€ - časť ide na predĺžený prenájom a druhá časť pokrýva náklady na čašníkov. Maximálne predĺženie je do 02:30 ráno. Šatňa pre rodičov v cene nájmu nie je zahrnutá – platí sa 25€ za každú začatú hodinu (pri väčšom počte hostí musia byť 2 šatniarky). Prípadne si personál do šatne zabezpečíte sami (kamarát z druhej triedy, súrodenec atď.) a za šatňu neplatíte. Taktiež je v cene zahrnutá šatňa pre študentov, kde si môžu zložiť veci.


Je k dispozícií SBS?
SBS sme zatiaľ nezabezpečovali, nakoľko na recepcii je 24 hodín náš personál.


Ako je to s nočným pokojom na hoteli. Budeme rušiť hostí?
Konferenčná miestnosť tvorí ,,samostatnú budovu“, t.z. nad, pod či vedľa nie sú izby. Samozrejme, v priestoroch hotela (chodba, recepcia) je potrebné myslieť na nočný pokoj po 22:00.


Sú výzdoba a návleky v cene, ak nie koľko to stojí dodatočne?
V cene máte štandardne prestretý stôl. Návleky a výzdoba stolov stoja 9,00€ na osobu. Zahŕňa biely návlek na stoličku, zlatú alebo bordovú stuhu a kvetinovú dekoráciu.


Odkedy dokedy máme priestory k dispozícii?
Priestory sú štandardne k dispozícií od 15.00 – 01.00. Samozrejme, s týmto časom sa dá hýbať. Veľa vecí záleží od osobného pohovoru. Pokiaľ máme miestnosť voľnú aj deň pred stužkovou, vieme ju poskytnúť na vyskúšanie programu na max 2 hodiny.


Aké sú rozmery miestnosti a parketu?
Miestnosť má rozmery 19,4m (najširšia časť 25,8m) x 19,8m na dĺžku. Tanečný parket má rozmer 9m x 9m.


Platí sa zvlášť za parket?
Nie, parket je už zahrnutý v cene, nakoľko je pevnou súčasťou miestnosti.


Aká je cena balíčka a čo všetko zahŕňa (predjedlo/polievka, hlavné jedlo, dezert, koľko nealka a alka zahŕňa a aj kávu, neskorú večeru)?
Závisí od typu balíčka, ktorí si vyberiete. Naše balíčky si môžete prezrieť na našej webovej stránke.


Ak nezahŕňa niektoré z týchto vecí, aké sú potom ceny?
Na našom webe si môžete pozrieť aktuálny jedálny a nápojový lístok, alebo vínnu kartu.


Koľko stojí káva, minerálka alebo Coca Cola?
Káva stojí od 2,90€ do 3,90€, minerálka vo fľaši 0,33l stojí 2,20€, fľaškované nealko nápoje 2,90€.


Je možnosť priniesť si vlastné zákusky, slané pečivo, sladké, nealko a alko?
Zákusky a slané pečivo si môžete priniesť vlastné. Za víno sa platí korkovné 7€/otvorená fľaša. Vlastný tvrdý alkohol nie je možné priniesť. Obsluha podáva tvrdý alkohol iba rodičom. Nealko neumožňujeme priniesť, odporúčame balík Stužková Premium.


Za alkoholické nápoje sa platí korkovné?
Priniesť si vlastný tvrdý alkohol nie je možné. Za víno sa platí korkovné, nakoľko Vám poskytneme kompletný servis (chladenie, servírovanie, poháre).


Je možnosť vegetariánskej a bezlepkovej stravy?
Áno, náš team vie pripraviť aj vegetariánsku, vegánsku, bezlaktózovú a bezlepkovú stravu. Odporúčame porozmýšľať nad bufetovými stolmi, kde si každý nájde to svoje. V prípade požiadavky bude priamo na bufetových stoloch označené, ktoré jedlá spĺňajú niektorú z požiadaviek.


Musia platiť malé deti za večeru?
Poplatok za deti do 12 rokov je 45€ - Dostanú všetko, čo obsahuje balíček Basic, akurát ide o polovičnú porciu jedla a namiesto prípitku – Hubert, bude podávaný džús.


Je možné u Vás zaparkovať a koľko sa platí?
Hotelové parkovisko má dostatočnú kapacitu; preto netreba mať obavy, či rodičia nájdu miesto. Cena za parkovné je 12,00€ za celý večer.


Sú so stužkovou spojené ešte iné poplatky?
Pred stužkovou je potrebné zložiť kauciu 300,00€. Na konci stužkovej sa preberú priestory a v prípade, že budú v poriadku, kaucia je vrátená.


Aký je postup, ak si chceme rezervovať termín?
Vybraný termín Vám vieme rezervovať po dobu 14 dní. Počas tejto lehoty sa môžete rozhodnúť, či Vám termín a priestory vyhovujú. Po potvrdení termínu z Vašej strany, je potrebné zaplatiť 1. zálohu vo výške 1 000€. Krátko pred stužkovou (10 dní pred konaním) si dohodneme všetky podrobnosti (počet hostí, menu, priebeh stužkovej atď.) a vyplatí sa zvyšná suma stužkovej.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím