Online rezervácia 00421 (2) 212 99 301
sk | en | de |

Vítame Vás na stránkach Hotela Saffron!

tl_files/hotel-saffron/hotel/corporation rate.jpg 

 

 

 

tl_files/hotel-saffron/hotel/DJI_0042.JPG4-hviezdičkový biznis hotel Saffron sa nachádza v centre Bratislavy, 15 minút chôdze od historického Starého Mesta. Dizajn hotela sa vyznačuje modernými líniami a účelným vybavením, ktoré splnia všetky Vaše potreby počas obchodných ciest.

 

        Ponúkame Vám medzinárodnú reštauráciu, lobby bar, snack bar na recepcii s nepretržitou prevádzkou, biznis kútikom, strážené vonkajšie parkovisko ako aj parkovisko v podzemnej garáži.

 

        Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-fi pripojenie na internet, saunu alebo fitnes.

 

        Všetky izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou, minibarom a trezorom. Každá izba má vlastnú kúpeľnu so sprchovacím kútom alebo vaňou, sušičom vlasov a samozrejme bezplatnými toaletnými potrebami.

 

        Hotel sa špecializuje predovšetkým na kongresovú politiku - ponúkame spolu 5 konferenčných miestností na ploche 1.300m2 s maximálnou kapacitou 900 osôb. Team zamestnancov hotela je pripravený splniť všetky požiadavky klientov.

 

        V blízkosti hotela sa nachádzajú Národná banka Slovenska, Prezidetský palác a Úrad vlády Slovenskej republiky. Historické centrum mesta je vzdialené 15 minút chôdze. Hlavná autobusová a železničná stanica sa nachádzajú menej ako 1 km od hotela Saffron a bratislavské letisko sa nachádza 7km od hotela. Personál hotela je pripravený zabezpečiť transfer priamo do hotela. Samozrejme je možné zabezpečiť aj transfer z letiska Schwechat, Brno či Budapešť.

 

        Staré Mesto je skvelou voľbou pre hostí, ktorých zaujíma kus histórie, kvalitné jedlo alebo dobré pivo.

 

 

 


Reštaurácia

Vždy čerstvé suroviny sú zárukou

lahodne pripravených jedál,

ktoré Vám ponúka naša reštaurácia.

Ďalej...

Konferencie

Bankety, kongresy či konferencie.

Dokážeme sa Vám prispôsobiť podľa

Vašich požiadaviek.

Ďalej...

Ubytovanie

Ubytovacie kapacity nášho

hotela nie sú jediným lákadlom.

Kvalitné hotelové služby sú to,

čo Vám spríjemní Váš pobyt.

Ďalej...


Design & programovanie: Panox, s.r.o.

Jedinečná dvojpodlažná kongresová sála Lux o rozlohe 800m2. Samostatný bar, tlmočnícke kabínky, ozvučenie, tanečný parket, Wi-Fi, šatne pre účinkujúcich, klimatizácia...
Konferencie

Konferencie info
Konferencie info