Online rezervácia 00421 (2) 212 99 301
sk | en | de |

Adresa

Hotel Saffron

Radlinského 27

811 07 Bratislava

Slovenská republika

 

LAT: 48.152466
LNG: 17.116778

Vstup na parkovisko z ulice: ŠKOLSKÁ

Recepcia: +421 2 212 99 301

Napíšte nám: rezervacia@hotelsaffron.sk

Konferencie a eventy: marketing@hotelsaffron.sk

 

 

Check-in: od 14:00

Chcek-out: do 11:00

 

Ako sa k nám dostanete

Autom

Vjazd na naše parkovisko je z ulice Školskej. Parkovať sa dá pred hotelom alebo v podzemnej garáži, ktorá je vyhradená pre hotelových hostí a z ktorej sa dá výťahom pohodlne dostať na recepciu hotela.

Z letiska

Vieme Vám zabezpečiť transfer z letiska na hotel našim hotelovým vodičom za cenu 18 EUR. Pre rezerváciu vodiča prosím neváhajte kontaktovať rezervačné oddelenie (rezervacia@hotelsaffron.sk). Napíšte nám dátum a čas Vášho príletu, číslo Vášho letu, počet osôb, približný počet batožiny a číslo na Váš mobilný telefón a my Vám následne pošleme potvrdenie Vášho transferu so všetkými detailami.

 

V prípade využitia mestskej hromadnej dopravy prosím použite autobus číslo 61 z letiska na zastávku s názvom „Račianské mýto“, kde prestúpte na električku číslo 3 alebo číslo 5 a vystúpte na zastávke s názvom „Blumentál“. Asi po 30 metroch chôdze od tejto zastávky uvidíte na pravej strane náš hotel. Na autobusovej zastávke na letisku pred príletovou halou je oranžový automat na mince, z ktorého si potrebujete kúpiť hodinový lístok. Pre viac informácií prosím navštívte: http://www.dpb.sk/.

Z hlavnej stanice

Vieme Vám zabezpečiť transfer z Hlavnej stanice na hotel našim hotelovým vodičom za cenu 6 EUR. Pre rezerváciu vodiča prosím neváhajte kontaktovať rezervačné oddelenie (rezervacia@hotelsaffron.sk). Napíšte nám dátum a čas Vášho príjazdu, označenie Vášho vlaku, počet osôb, približný počet batožiny a číslo na Váš mobilný telefón a my Vám následne pošleme potvrdenie Vášho transferu so všetkými detailami.

 

V prípade využitia mestskej hromadnej dopravy prosím použite električku číslo 2 z Hlavnej stanice a vystúpte na zastávke s názvom „Blumentál“. Pešo sa vráťte asi 30 metrov od tejto zastávky a na pravej strane uvidíte náš hotel. Môžete použiť aj električku číslo 1 z Hlavnej stanice, vystúpte na zastávke „STU – Slovenská technická univerzita“, pešo choďte smerom ku veľkému kostolu a asi po 100 metroch uvidíte na ľavej strane náš hotel. Na zastávke električiek na Hlavnej stanici je oranžový automat na mince, z ktorého si potrebujete kúpiť 15-minútový lístok. Pre viac informácií prosím navštívte: http://www.dpb.sk/.

Z autobusovej stanice

Vieme Vám zabezpečiť transfer z Autobusovej stanice na hotel našim hotelovým vodičom za cenu 7 EUR. Pre rezerváciu vodiča prosím neváhajte kontaktovať rezervačné oddelenie (rezervacia@hotelsaffron.sk). Napíšte nám dátum a čas Vášho príjazdu, označenie Vášho vlaku, počet osôb, približný počet batožiny a číslo na Váš mobilný telefón a my Vám následne pošleme potvrdenie Vášho transferu so všetkými detailami.

 

V prípade využitia mestskej hromadnej dopravy prosím použite trolejbus 210 alebo autobus 21 zo zástavky Autobusová stanica a vystúpte na zastávke s názvom „Račianske mýto“, kde prestúpte na električku číslo 3 alebo číslo 5 a vystúpte na zastávke s názvom „Blumentál“. Asi po 30 metroch chôdze od tejto zastávky uvidíte na pravej strane náš hotel. Na zastávke na Autobusovej stanici je oranžový automat na mince, z ktorého si potrebujete kúpiť hodinový lístok. Pre viac informácií prosím navštívte: http://www.dpb.sk/.

 

 

 

Kontakty

Hotelová reštaurácia a Lobby Bar

Bc. Jana Kožiaková
F&B manager
Phone: +421 948 660 443

E-mail: koziakova@hotelsaffron.sk

Konferencie a eventy

Pavol Kováč
Event&Sales manager
Phone: +421 948 660 400

E-mail: kovac@hotelsaffron.sk

 

 

Ing.Katarína Brnková
Event&Sales manager
Phone: +421 948 660 462

E-mail: brnkova@hotelsaffron.sk

Ubytovanie a recepcia

Reception: +421 2 212 99 301
Contact us: rezervacia@hotelsaffron.sk

 

Ing. Lenka Valášková

assistant manager
Phone: +421 948 660 459

E-mail:valaskova@hotelsaffron.sk

 

Martina Fajnorová
front office manager
Phone: +421 948 660 445

E-mail:fajnorova@hotelsaffron.sk

 


Reštaurácia

Vždy čerstvé suroviny sú zárukou

lahodne pripravených jedál,

ktoré Vám ponúka naša reštaurácia.

Ďalej...

Konferencie

Bankety, kongresy či konferencie.

Dokážeme sa Vám prispôsobiť podľa

Vašich požiadaviek.

Ďalej...

Ubytovanie

Ubytovacie kapacity nášho

hotela nie sú jediným lákadlom.

Kvalitné hotelové služby sú to,

čo Vám spríjemní Váš pobyt.

Ďalej...


Design & programovanie: Panox, s.r.o.

Jedinečná dvojpodlažná kongresová sála Lux o rozlohe 800m2. Samostatný bar, tlmočnícke kabínky, ozvučenie, tanečný parket, Wi-Fi, šatne pre účinkujúcich, klimatizácia...
Konferencie

Konferencie info
Konferencie info